części samochodowe

części samochodowe w Poznaniu części samochodowe

Szkoły jazdy

Z każdym rokiem spada liczba szkół jazdy w Polsce. Upadają nie tylko te, które funkcjonowały na rynku 1 rok czy dwa, ale również takie, które posiadały nawet dwudziestoletnie staże. Jak zauważa sklep motoryzacyjny, współpracujący od wielu lat z takimi placówkami, szkoły nie są w stanie utrzymać własnych samochodów. Dzieje się tak z powodu spadek zainteresowania kursami szkolącymi przyszłych użytkowników pojazdów.

W rezultacie, pod koniec dwa tysiące dwunastego roku ośrodki i szkoły jazdy przeżywały prawdziwe oblężenie i z uwagi na ogromne zainteresowanie musiały wydłużać czas pracy.

sklep motoryzacyjny Za to od stycznia 2013 roku wiele Wojewódzkich Ośrodków Rochu Drogowego zmaga się z nawet czterdziestopięcioprocentowym spadkiem liczby chętnych do przystąpienia do egzaminów na prawo jazdy.

Problem taki nie dotyczy tylko szkół jazdy, ale też Wojewódzkich Ośrodków Ruchu, w których odbywają się egzaminy na prawo jazdy. Zapowiedź wprowadzenia przepisów dotyczących nowego rodzaju testów egzaminacyjnych, spowodowała lawinowe przystępowanie do egzaminów odbywających się przed wprowadzeniem w życie nowych reguł.

Advertisements

Single Post Navigation

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: